Oldalak

2025. május 19., hétfő

Áprilisi káosz

Saját képek.
Az áprilisom teljes egészében egy felfordulás volt. Alig jutott idő bármi értelmesre, mert annyi minden történt, és annyi teendő+programpont kellett teljesüljön. Nem is tudom, mikor volt ennyire sűrű minden nap, és hét utoljára, mint most. Az olvasás érthető módon háttérbe szorult.

Áprilisban könyves szempontból szinte mindenből kettő volt: 2 könyvet fejeztem be (ld. a képen), 2 könyvet adtam el, 2 posztot írtam. :) Végülis ahhoz képest nem is annyira rossz. ;)
Beszerzésem viszont csak 1 volt, Debbie Tung Book Love című kötete, amiről - és az összes többiről is - már írtam egy kis zanzában

Most, hogy picit "behoztam" magam  mindenféle egyébbel, több kedvem is van újra megpróbálni priorizálni az olvasást, meglátjuk mi lesz belőle. ;) 

A nem túl lelkes előző tervlistám így alakult: 
 posztolni a Sing You Home-ról
x sorozatokat nézni (Kamaszkor, Minden kémia)
 priorizálni az olvasást
 folytatni a vcs-s könyvek sorát

A sorozatokhoz csak nem jutunk vissza... Annyira sajnálok egy egész órát eltölteni filmnézéssel az egyébként is alig létező estéből, meg ez a Kamaszkor sorozat elég nehéz témájú is. Lehet, hogy valami mással kéne próbálkozni. 
A vcs-vel már egészen jól állok, a 9. könyvet kezdtem el a listáról, szeretnék nyár végéig végezni a 12-vel. :)

Most ismét hó közepe-vége van, mire a záráshoz eljutottam, szóval nem is annyira májusra biggyesztem ide a tervlistát, inkább csak az elkövetkező időszakra:

- befejezni a folyamatban levő könyveimet (The Eight, Az utazó macska krónikája)
- folytatni a vcs-könyvek sorát
- választani valami random olvasmányt! 
- priorizálni az olvasást, főleg a telefonnyomkodás helyett
- Simenont is olvasni ♥


Forrás.


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése